تبلیغات
یکی از کارهایی که دانشجویان اقتصاد باید برای فارغ التحصیلی انجام دهند انجام پایان نامه اقتصاد است. شما دانشجویان باید در کمتر از شیش ماه الی یک سال یک پایان نامه خوب در مورد رشته تحصیلات خود بهترین پایان نامه را ارائه دهند.

رشته اقتصاد بسیار گسترده است. به همین منظور، در انجام پایان نامه اقتصاد می توانید در هر حوزه ای به صورت تخصصی وارد شوید. به دلیل اینکه  کشور ایران، کشوری  در حال توسعه است. و مسائل اقتصادی و راه حل هایی برای انها امروزه از اهمیت های بالایی برخوردار است. این رشته امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. در این بخش قصد داریم شما را با گرایش های مختلف رشته اقتصاد و انجام پایان نامه ای تخصصی در همان گرایش آشنا کنیم. این گرایش ها عبارتند از:


انجام پایان نامه اقتصاد– محیط زیست: این گرایش از اقتصاد در کنار اقتصاد مسائل مرتبط با محیط زیست را مورد بررسی قرار می دهد. هدف از انجام پایان نامه اقتصاد محیط زیست، ارائه راهکار هایی برای کنترل مسائل اقتصادی مرتبط با محیط زیست در کنار توسعه محیط زیست است.

در صورت تمایل می توانید به تهران مشاور مراجعه کنید تا کمترین هزینه را برای انجام پایان نامه پرداخت کنید. جهت انجام پایان نامه توسط تهران مشاور به سایت ما به نشانی tehran-moshaver.ir مراجعه کنید.

منبع : https://tehran-moshaver.ir/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF/
+ نوشته شده توسط Negarakaberi1978 در دوشنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۶:۲۱ بعد از ظهر، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه

لایت باکس ها یا تابلوهای چراغدار قاب های نورانی هستند که از جنس آلومینیوم، پلاستیک و چوب می باشند و برای تبلیغات در مترو، امکان عمومی، سینما، فروشگاهها و …  به اشکال مختلفی از جمله به صورت آویز، سقفی، دو طرفه، پایه دار و … استفاده می شوند.

برای ساختن لایت باکس، پوستر و یا عکس را درون قاب آن قرار می دهیم و سپس با نورپردازی جلوه ی ویژه دیداری به آن میبخشیم . نکته جالب این است که لایت باکس ها طراحی های متنوع و قابل تعویضی دارند که در ادامه به آن می پردازیم.

لایت باکس و افزایش فروش صاحبین مشاغل

لایت باکس ها می توانند درافزایش فروش، صاحبین مشاغل را یاری نمایند.استفاده از تجهیزات تبلیغات دیداری در دنیا رو به افزایش بوده و تکنولوژی در این راستا با سرعت رو به پیشرفت است. ازاین رو تجهیزات تبلیغات دیداری سنتی درکنار تجهیزات نوین می تواند کمک شایانی به افزایش بهره وری برای صاحبین کسب و کار داشته باشد.
ازمزایای استفاده از لایت باکس می توان به صرفه جویی چشمگیر در مصرف انرژی، روشنایی جذب کننده به واسطه استفاده از SMD و تعویض چاپ راحت اشاره نمود.

منبع : ایمن موج

+ نوشته شده توسط Negarakaberi1978 در دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۹ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
از طلاق با عنوان طلاق تفاهمی نیز یاد می شود. به طور کلی طلاق توافقی زمانی اتفاق می افتد که زوجین به هر دلیلی تمایل ندارند با هم زندگی کنند و قصد جدایی با توافق طرفین را دارند به طوری که در مورد مسائل مربوطه از جمله مهریه ، نفقه ، جهیزیه ، حضانت فرزندان  و ملاقات فرزندان صحبت کردند و به توافق رسیده اند که این توافقات به صورت صورتجلسه به دادگاه تقدیم می شود و قابلیت اجرا پیدا می کند و عدم اجرای آن نیز ضمانت اجرای قانونی در پی دارد.

چنانچه تا قبل از صدور گواهی عدم امکان سازش ، زوج یا زوجه از طلاق پشیمان شده حتی اگر وکالتنامه یا دادخواست را امضا کرده باشند ، برای طلاق توافقی صادر نخواهد شد این امر فقط تا قبل از صدور گواهی عدم امکان سازش امکان پذیر است اما پس از صدور گواهی عدم امکان سازش و رای دادگاه مطابق با مواد ۳۵ و ۳۶ قانون حمایت از خانواده اگر زوج از طلاق منصرف شود و در دفترخانه برای ثبت طلاق حاضر نشود ، طلاق میسر نیست  مگر اینکه زن بنا بر رای دادگاه یا با داشتن وکالت در طلاق که به حق طلاق نیز مشهور است در دفترخانه اقدام به انجام  طلاق نماید اما اگر وکالت نداشته باشد طلاق غیر ممکن است اما بر عکس این قضیه اگر زوجه از طلاق منصرف گردد زوج می تواند بدون حضور زوجه وی را طلاق بدهد و در دفتر ثبت طلاق ، آن را ثبت نماید فقط این امر زمانی صادق نیست که طلاق خلعی باشد که زوجه در این نوع طلاق حق رجوع به ما بذل دارد و اگر در ایام عده از زمان به ثبت رسیدن طلاق رجوع به ماندن کند که در این حالت طلاق حاصل نمی شود.

منبع : سایت گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Negarakaberi1978 در دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۸ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه

انجام پایان نامه

موسسه علمی پژوهشی مشاوران تهران بابهره گیری از کارشناسانی متخصص و نخبه متشکل از دانشجویان مقطع دکتری و فارغالتحصیلانی از برترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه شریف، تهران، و... می کوشد تاهمراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما دانشجویان عزیز در زمینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد باشد.هدف اصلی ما مشاوره و راهنماییدانشجویان برای ارایهپایان نامه ای درخور، بدوناسترس و سردرگمی میباشد و نیز انتخاب مسیری مطمئن با استفاده از تجربه کسانی که درمسیر انجام پایان نامه گام برداشته وبه پیچ و خم های این مسیر مشرف هستند. به لطف خدا مفتخریم اعلام نماییم که با بهرهمندی از تیمی متخصص و حرفه ای پذیرای تمامی دانشجویان در رشته های مختلف از تمامیمقاطع تحصیلی در زمینه پایان نامه،انجام پایان نامه،مشاوره پایان نامه، انجام پایان نامه ارشد، تهیه پایان نامه،پایان نامه ارشد، درخواست پایان نامه، پایان نامه کارشناسی ارشد، سفارش پایان نامه، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، چاپ مقاله، مقاله isi ، چاپ مقاله علمی پژوهشی، انجام مقالهISIو ISC و اسکوپوس و...هستیم. در ادامه مطلب میتونید حوزه دقیق کاری و رشتههای مورد نظر را مشاهده بفرمایید

 

 

 ادامه …

نخستین قانون اساسی جمهوری ترکیه که در سال 1924 میلادی تهیه شده است دین رسمی جامعه را اسلام تعیین نموده است . لیکن در اصلاحات قانونی سال 1928 این ماده قانونی حذف و با تاکید بر جدایی دین از سیاست ، ترکیه کشوری با دولت وحکومت لائیک (تفکیک دین از سیاست) معرفی گردیده است. بنابر آخرین آمار موجود در ترکیه حدود 98% جمعیت این کشور را مسلمان و 2% را مسیحیان و کلیمیان و دیگر ادیان تشکیل مید هند.

 

 ادامه …
+ نوشته شده توسط Negarakaberi1978 در دوشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۸ قبل از ظهر، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه